Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

To nejlepší


web-1509716084.png

Ptáte se, kam byste si mohli vyrazit na víkendový výlet? Chtěli byste si odpočinout, ale také zažít něco skvělého, něco zajímavého, co Vás potěší a určitě si to budete dlouho pamatovat? Co kdybyste si tedy užili s ubytováním Kolín? My Vám totiž nabízíme skvělé pokoje, které jsou vhodné jak pro rodinu, páry i jednotlivce. Uvidíte sami, že si v nich dostatečně odpočinete a přes den budete moci objevovat krásy okolí i města. Proč to nezkusit, naše nabídka je také levná, takže neváhejte dlouho!

Nabídka pro každého

Naše ubytování si může dovolit každý, protože jeho cena je skutečně na nízké hranici. Přijeďte se k nám pokochat krásnými památkami, přírodou, ale také ochutnat lahodné pokrmy či nějaké dobré pití. Náš personál je tu pro Vás a postará se o to, abyste se měli skutečně dobře a svůj víkendový výlet jste si užili.

To nejlepší
Ohodnoťte příspěvek
purasana-cacao-728x90-1494261174.jpg

About