Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Světoví výrobci


T-shock

Vířivky světových výrobců, které nabízí naše společnost v Praze a v Ostravě, jsou naprosto jedinečné svým tvarem, vysokou estetikou, odolnými materiály, barevnými tryskami BALBOA a CZ, topením s titanovými spirálami, tichým chodem i inteligentními systémy řízení. To vše za velmi přístupné ceny a garantujeme také rychlou dostupnost. Nabízíme také prodlouženou záruku Service Inclusive Ultimate. Snažíme se dělat vše pro nejvyšší spokojenost našich zákazníků a jejich blízkých, kteří společně sdílejí relaxační i masážní chvilky.

Bezpečné a pohodlné

Vířivky Praha a Ostrava jsou bezpečné, komfortní a pohodlné. Jejich funkce zajišťují inteligentní systémy řízení a nízkoenergetická bezhlučná čerpadla, která tvoří srdce celé hydromasážní vany. Celý systém dotváří opláštění v různých barvách a také řídící panely s citlivým dotykovým snímacím displejem.

Světoví výrobci
3.8 (75%)4

Tags:

About