Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Stop plísni a vlhkosti


U plastových oken velmi záleží na typu výrobku, ale především také na jeho instalaci. Nejde i tedy jen říci, koupím si to a to, vsadím to do prázdného otvoru, zamažu maltou, lepicí pěnou a hotovo. Lehce byste mohli doplatit na plíseň, rosení skel, vlhnutí kolem rámu, nebo dokonce zkřížení rámu a nemožnosti otevírat okenice. Vždy tedy záleží na tom, jaký výběr učiníte a komu instalaci svěříte.

Vaše spokojenost především

Možná se najdou tací, kteří vám budou tvrdit, že výměnu zvládnete sami, nebo že vám rádi pomůžou, ale ač platí heslo: ,,Zlaté české ručičky“, nejde se na to spolehnout vždy a naším doporučením je, abyste raději vsadili na firmu, která jednak produkt v Čechách vyrábí, ale zajistí také jeho výměnu, servis a pozáruční služby, protože jedině tak máte zaručeno, že se následně domůžete nápravy, kdyby se objevil některý z problémů, který by užitný komfort snížil.

Tags:

About