Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Šperk od kolébky


Dříve se malým holčičkám dávaly automaticky rodinné šperky. Dnes už tato tradice upadá, ale i tak se najdou rodiče, kteří své dceři chtějí koupit její první šperk, na který bude vzpomínat celý život. U nás máte záruku kvalitního zboží ze tří druhů zlata nebo ze stříbra v kombinaci s umělými kameny a zirkony. Vítejte v našem světě dětských náušnic, které můžete darovat své dceři. Nekupujte ocel ani podobné kovy, ale vsaďte na klasiku, kterou mohou dědit další generace vaší rodiny.

Diamanty pro náročné

Potrpíte si na kvalitu, a tím pádem i na přírodní kameny? Můžete pro svou dceru koupit diamantový pár, protože na rozdíl od konkurence, u nás najdete právě tento nejdražší kámen na světě. Věnujte jí exkluzivní šperk a to stále za příznivou cenu. Vybírejte online, a neplaťte za dopravu, což je příjemný bonus pro všechny naše zákazníky. Rovněž můžete darovat šperk nebo poukaz na něj rodičům další malé princezny, což určitě potěší víc, než v pořadí asi stý plyšák.

Šperk od kolébky
4 (80%)1

Tags:

About