Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Rychlí účinek pocítíte ihned


Nejlepším receptem na potíže klimakteria je dobrý a vnímavý lékař. Ten ženě může zkombinovat léčbu s ohledem na její problémy a způsob života. Nejlépe je navštívit lékaře už při prvních příznacích návalů horka, nočního pocení, nespavosti a dalších problémů, které s sebou menopauza přináší.
HTS, tedy hormonální substituční léčba, kterou, jakmile nastala menopauza, lékaři nejčastěji předepisují, však není vhodná pro každého.Nehodí se například pro pacientky s vážným onemocněním jater, po infarktu nebo těm, které si léčí trombózu, ale i v dalších případech.

Fytoestrogeny

Ženy s výše uvedenými zdravotními potížemi anebo ty, které hormony užívat nechtějí, mohou vyzkoušet fytoestrogeny, které jsou stále populárnější. Většinou nemají žádné vedlejší účinky a menopauza se jimi dá v pohodě zvládnout. Zavítejte na naše stránky, vyzkoušejte a přesvědčte se sami!

Rychlí účinek pocítíte ihned
Ohodnoťte příspěvek

Tags:

About