Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Pojďte do toho s námi


468x60holka.jpg

Po výborném obědě je vždy třešničkou na dortu dezert. Každý má rád něco jiného, ale zcela určitě najdeme mnoho lidí, kteří mají nejraději zmrzlinový pohár nebo zmrzlinovou roládu. Avšak i tu nejlepší zmrzlinu, kterou zakoupíte v obchodě, vždycky něco dokáže překonat. Ptáte se, o čem je řeč? Ta nejlepší zmrzlina je jedině pravá nefalšovaná točená zmrzlina.
Také znáte tu situaci, kdy si jdete koupit zmrzlinu a při otázce na druh, vám oči létají po široké nabídce?Jahodová, vanilková, jogurtová, čokoládová, banánová, malinová a vy prostě chvíli jen tak bezradně stojíte a koukáte. Točená zmrzlina má tu výhodu, že bude taková, jakou si ji uděláte! Záleží jen na vaši fantazii a chutích.

Nic není nemožné

Milujete natolik zmrzlinu, že byste si ji chtěli dělat i doma? I to je možné! Naše firma vám nabízí možnost zapůjčení si výrobníku zmrzliny v podobě pronájmu. Prostudujte si na našich stránkách veškeré podmínky a pak zcela jednoduše objednávejte. Lahodná točená zmrzlina od vás půjde na dračku.

T-shock
Pojďte do toho s námi
3 (60%)1

Tags:

About