Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Nenechte se odradit


 

Posmívá se Vám Vaše okolí, že na jízdu po cyklostezce nepotřebujete více než botasky? Nebo snad i Vy osobně máte pocit, že pro Vaši relaxační jízdu nepotřebujete speciální obuv? Přestože se se svým kolem nejčastěji pohybujete na silnici, je Vaše obutí důležité. Každý povrch je něčím specifický a jsou mu na míru uzpůsobeny boty, které byste měli na daný sport nosit.

Žádné dlouhé trasy, ale špičkové pohodlí

Jak už vypovídá sám název, silniční tretry http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni  http://www.tretry-luck.cz/cyklisticke-tretry-na-miru-silnicni nejsou určeny na žádné dlouhé trasy. Je to především jejich hladkou podrážkou, která není vhodná do přírody ani do jiných nerovných terénů. Na druhou stranu jsou nejideálnějším obutím, které si můžete zvolit na jízdu po městě či cyklostezce. Jsou nejenom lehké, ale především prodyšné, takže i při vyšší fyzické zátěži nebudete pociťovat nepříjemné horko.

ac10-336x280.jpg
Nenechte se odradit
5 (100%)1

Tags:

About