Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Naši zaměstnanci mají oprávnění pro vykonávání soudního tlumočení


Soudní překlady jsou vyhotovovány překladateli, kteří k tomu mají jisté oprávnění, tuto práci nemůže dělat leckdo. Veškeré dokumenty jsou svázány trikolorou a přelepí se papírovou lepicí páskou. Nakonec přijde řada na kulaté razítko. Vše musí být tip top. Tlumočení a překlady poskytujeme na nejvyšší úrovni!
Pokud potřebujete nutně přeložit text, obraťte se na nás! Překládáme a tlumočení nabízíme z angličtiny, albánštiny, arabštiny, ázerbájdžánštiny, bulharštiny, čínštiny, dánštiny, estonštiny, finštiny, francouzštiny, holandštiny, chorvatštiny, italštiny, latiny, litevštiny, lotyštiny, maďarštiny, makedonštiny.

Jazyky na míru!

Zajistíme tlumočení a překlad i v němčině, norštině, polštině, rumunštině, ruštině, řečtině, slovenštině, slovinštině, srbštině, španělštině, švédštině, turečtině, ukrajinštině, vietnamštině a samozřejmě i v češtině! Naši překladatelé nezklamou Vaši důvěru!

Naši zaměstnanci mají oprávnění pro vykonávání soudního tlumočení
5 (100%)1

About