Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Když láska chybí


Když nám chybí láska, je to jednoznačně traumatizující stav. Láska je totiž jednou ze základních lidských potřeb a její nenaplnění je vnímáno jako frustrující okolnost lidského života. Neoliberální jedinci dnes ale dokáží nedostatek lásky k člověku (tak, jak ji chápe převážná část normálních lidí) přetransformovat v lásku k penězům, či obecně bohatství a ještě raději v lásku k moci. Naplnění těchto cílů ale není tak jednoduché a neobejde se bez docela zavrženíhodných lidských vlastností morálních a často dokonce ani bez překračování zákonných mezí.

Láska mezi lidmi

Je chápána spíše jako emoční náklonnost a velice často splývá s přitažlivostí sexuální. Jak sexuální pud ale uspokojit bez vhodného partnera – ať už dlouhodobě, nebo přechodně? Výrobci erotických pomůcek tyto lidské potřeby řeší nabídkou pomůcek, jako jsou různé umělé vagíny, masturbátory. To je ale poněkud „odlidštěné“. Proto je nejdokonalejší pomůckou erotická nafukovací panna .

Když láska chybí
3.8 (76%)15

Tags:

About