Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Hory lákají v každém ročním období


Ubytování Jeseníky http://www.kurzovni.eu/ubytovani/ je vhodné pro sportovní nadšence i zájemce, kteří si chtějí odpočinout. Pokud se řadíte do první kategorie, využijete jistě s nadšením sjezdové tratě různých náročností na svahu Pradědu, ti druzí z vás si jistě rádi dopřejí relax ve wellness nebo stylové vinárně.
Pokud by vám takové ubytování Jeseníky vyhovovalo, učiňte rezervaci v našem hotelu, který je jedním z nejvýše položených horským hotelem v České republice a nachází se v CHKO Jeseníky. Vyberte si ze škály možností, jak trávit svůj volný čas a dopřejte si to, po čem toužíte.

Informace

Více údajů vztahující se k ubytování Jeseníky je ke zhlédnutí na našich webových stránkách, kde je uvedeno vše, co potřebujete vědět. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo přímo s rezervací, jsme připraveni vám být k službám.

Hory lákají v každém ročním období
4.5 (90%)2

Tags:

About