Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Dřívější, zdánlivě nepružný postup získávání prostředků na určitou dobu měl své výhody


Jde o fenomén, který jsme ještě před nedávnou dobou prakticky neznali. Pokud v době totality někdo potřeboval větší částku peněz na nějaký účel a přitom jimi sám nedisponoval, vedly k jejímu získání přesně stanovené postupy a pro občany prakticky nebyla jiná možnost peníze získat než přes spořitelnu. Ač by se tento systém dnes mnohým zdál nepružný a zkostnatělý, měl svoji nespornou výhodu v tom, že služby spořitelen měly seriózní základy, veškeré podmínky byly předem domluvené a písemně podchycené.

Ti, kdo si chtějí honem získat potřebné peníze, by měli tomuto kroku věnovat potřebnou pozornost

Dnes jsou možnosti jiné; služby nabízené subjekty jinými než bankami a spořitelnami mají pro potenciální klienty nesporné výhody. Některé zdroje prostředků jsou pro potenciální zájemce relativně bezpečné. Máme na mysli prověřené nebankovní půjčky . Využitím těchto zdrojů financování si můžeme ušetřit pro budoucnost značné nepříjemnosti. Neustále platí doporučení: chceme-li takový krok podniknout, je třeba věnovat mu patřičnou pozornost. 

Dřívější, zdánlivě nepružný postup získávání prostředků na určitou dobu měl své výhody
4 (80%)2

Tags:

About