Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Dovolená na dlani


 

Už víte, kam letos vyrazíte na dovolenou? Bude to tradiční dovolená u moře, nebo se odvážete k turistickému výletu ve spojení se spaním pod stanem? Válení se na pláži už bylo dost, vyzkoušejte něco nového! Nyní máme za zvýhodněné ceny stany a spací pytle. Vše pro Vás připravil leták Globus http://www.nakupnimix.cz/globus-aktualni-akcni-letak-kupon-a-prodejny-akce-a-slevy/ , kde se dočtete o množství zajímavých akcí. Spojte svůj výlet s rybařením, pro jehož milovníky máme také kvalitní rybářské potřeby.

Nová cesta k odpočinku

Pobyt v přírodě Vám pomůže i z hlediska oddechu a psychického zdraví! Načerpáte nové síly do práce, které se budou určitě hodit. Přimějte také své blízké otevřít si leták Globus, kde každý najde svůj šálek kávy. Po jeho přečtení určitě neodmítnou vyrazit na dovolenou po Vašem boku a budou si společně s Vámi užívat kvalitních výrobků v přírodě!

Dovolená na dlani
2.5 (50%)2
Ovoce ve skleni
</div>

<div class=

Tags:

About