Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Tommy Hilfiger


Chystáte se na dovolenou a po několika letech, kdy jste dovolenou trávili na své chatě či chalupě, pojedete letos s přáteli do zahraničí, kde budete trávit čas povalováním na pláži, ale i pochůzkami po městě a večer plánujete posezení při sklence dobrého vína? Měli byste tedy zvolit vhodný oděv, to, co nosíte na chatě možná nebude to pravé ořechové. Zkuste se letos vybavit oděvy značky Tommy Hilfiger.
Tommy Hilfiger je známá oděvní značka, která nese jméno podle svého zakladatele a návrháře. Je to perfektní oděv pro volný čas, kdy však i přesto Vám ani náhodou není lhostejné, jakým působíte dojmem. Je to móda pro ženy i muže, vybrat si tedy může i manžel.

Oděv na dovolenou

Zvolíte-li pro letošní dovolenou oděvy značky Tommy Hilfiger, buďte si zcela jisti, že si ostudu neutrhnete. Navíc budete oblečeni i maximálně prakticky a pohodlně, je to oblečení, které Vám bude výborně sedět ať při procházce po památkách, tak i večer při posezení na kolonádě.

Tommy Hilfiger
Ohodnoťte příspěvek

About