Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Světoví výrobci


Vířivky světových výrobců, které nabízí naše společnost v Praze a v Ostravě, jsou naprosto jedinečné svým tvarem, vysokou estetikou, odolnými materiály, barevnými tryskami BALBOA a CZ, topením s titanovými spirálami, tichým chodem i inteligentními systémy řízení. To vše za velmi přístupné ceny a garantujeme také rychlou dostupnost. Nabízíme také prodlouženou záruku Service Inclusive Ultimate. Snažíme se dělat vše pro nejvyšší spokojenost našich zákazníků a jejich blízkých, kteří společně sdílejí relaxační i masážní chvilky.

Bezpečné a pohodlné

Vířivky Praha a Ostrava jsou bezpečné, komfortní a pohodlné. Jejich funkce zajišťují inteligentní systémy řízení a nízkoenergetická bezhlučná čerpadla, která tvoří srdce celé hydromasážní vany. Celý systém dotváří opláštění v různých barvách a také řídící panely s citlivým dotykovým snímacím displejem.

Světoví výrobci
3.8 (75%)4

Tags:

About