Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Šlapat ještě nikdy nebylo snazší!


468x60holka.jpg

Je pro Vás obyčejné kolo příliš náročné? Nudí Vás nekonečné šlapání do kopce a pomalá rychlost? Rádi sportujete, ale chcete mít absolutní kontrolu nad tím, jakou námahu ze sebe vydáte? Nebojíte se výzev, ale zároveň nemáte zapotřebí se přetrhnout? Brali byste dopravní prostředek, jehož řízení by pro Vás bylo náročné přesně tak, jak byste Vy sami chtěli? Pak pro Vás máme naprosto ideální řešení – využijte elektrokola. Jen vy sami si určíte, jak moc se do toho budete muset opřít a jen vy sami si určíte rychlost! Tak nad čím ještě přemýšlíte?

Zdolejte nové výzvy

Elektrokolo Vám otevře oči. Určitě jste ani neměli tušení, kolik možností před Vámi stojí. Tolik milníků, které s ním můžete překonat a tolik kilometrů, které s ním můžete ujet! Nasedněte a nechte se vézt do neprobádané krajiny plné fantastických zážitků!

Šlapat ještě nikdy nebylo snazší!
5 (100%)1

Tags:

About