Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Notář


Razítka na počkání využívají rovněž notáři. Ani oni se bez nich neobejdou. Jsou součástí jejich každodenní práce. Každý notář jistě ocení, že s jejich pomocí je určitý druh práce mnohem rychlejší a pohodlnější. Nemusí se ručně vypisovat velké množství stále se opakujících údajů. Rovněž nějaký pěkný model najde uplatnění i při vystavování příjmových a výdajových dokladů o provedených úkonech. Žádný notář si nepřeje vést účetnictví složitým způsobem.

Účetní

Razítka na počkání jsou oblíbená rovněž u účetních. Většina účetních si chce v dnešní době usnadnit práci. Aby se člověk uživil, musí mít hodně klientů. Dobrých účetních však není na trhu mnoho. Pokud nějakého kvalitního najdete, většinou se jedná o navázání spolupráce na několik dalších let. Účetní se taky v běžné praxi neobejde bez hodně využívané datumovky, která představuje velké usnadnění práce, kdy odpadá ruční vypisování datumu na každý příchozí dopis nebo třeba fakturu.

Notář
5 (100%)1

Tags:

About