Go to ...

Divadlo nad Labem

Trochu kultury by si měl občas užít každý, tak proč si nezajít třeba do divadla? V našem divadle si najde každý to své, pro někoho komedie, pro jiného tragédie či něco mezi tím, podívejte se na program.

RSS Feed

Jak si užít dovolenou?


http://www.elite-stare-splavy.cz/mapa-a-kontakt.html

Zejména je potřeba si ujasnit, co pro Vás ideální dovolená znamená a co od ní očekáváte. Každý člověk si představí něco jiného. Někdo si ji představuje tak, že odjede do zahraničí a bude se opalovat na pláži a občas zajde někam na nějakou prohlídku dané lokality, ale některým toto přijde velmi málo a tento způsob dovolené považují za ztrátu času.

Máte rádi aktivní dovolenou?

Věděli jste, že nemusíte jezdit daleko za hranice, ale můžete ji strávit tady? Ano. Na Máchově jezeře ubytování. Pokud chcete mít o stravu postaráno, tak není problém, zvolíte si plnou penzi a nějaké to vlastní jídlo si můžete dát do ledničky, která je v chatkách. Volné chvíle kromě koupání můžete trávit na jezeře a to třeba tím, že zde budete se svými dětmi dovádět na šlapadle. Pokud rádi chytáte ryby, tak i tato možnost je zde k dispozici, nevím, jestli přímo na tady, ale v okolí ano.

Tags:

About